Wygrana walka z niechcianym psim zapachem.

WYGRANA WALKA Z NIECHCIANYM PSIM ZAPACHEM! 

 

Jedna ze stałych klientek sklepu www.wildwash.pl Pani Kamila z Wrocławia, właścicielka 12- letniej suczki Toli rasy Springer spaniel angielski oraz 13- letniego Tolka rasy Foksterier szorstkowłosy, podzieliła się z nami swoim doświadczeniem związanym z walką z nieprzyjemnym psim zapachem za pomocą kosmetyków pielęgnacyjnych.

Pani Kamilo, co skłoniło Panią do sięgnięcia po produkty dla zwierząt neutralizujące zapachy?

Wraz z wiekiem specyficzny zapach moich czworonożnych przyjaciół zaczął się nasilać i, przyznam szczerze, stawał się coraz bardziej uciążliwy. Zarówno Tola jak i Tolek posiadają wymagającą sierść oraz skórę, dlatego postanowiłam poszukać produktów skutecznych, a jednocześnie delikatnych. Okazało się, że pomimo szerokiej oferty kosmetyków pielęgnacyjnych, produkty o tylko naturalnym składzie są na naszym rynku produktami niszowymi.

 Na jednych z targów zoologicznych trafiłam na produkty WildWash. Już po użyciu pierwszego z nich byłam bardzo zadowolona i w pełni się przekonałam do jakości WildWash

 Jak zatem rozpoczęła Pani walkę z niechcianym zapachem? Co można zrobić, używając produktów WildWash, żeby wyeliminować niemiły zapach starszego psa? Albo inaczej. Jak zneutralizować specyficzny zapach starego psa?

 Pierwszym krokiem była kąpiel moich pupili z użyciem szamponu dezodorującego: Szampon dezodorujący WildWash Pet Stinky Dog Shampoo

Już po pierwszym zastosowaniu okazało się, że składniki w nim zawarte, głównie trawa cytrynowa i mięta pieprzowa zadziałały znakomicie i znacznie zneutralizowały zapachy. Zwłaszcza, że akurat przed kąpielą, Toli zdarzyło się wytarzać podczas spaceru w odchodach innych psów... Ku mojemu zaskoczeniu szampon poradził sobie znakomicie i z tym niełatwym zadaniem.

Czyli, szampon dezedorujący WildWash Pet Stinky Dog Shampoo poleci Pani właścicielom pupili na przykry efekt wytarzania psa w niemiłych zapachach ?  

Tak, jak najbardziej.

Wiemy, że stosuje Pani również perfumy dla psów. Proszę podzielić się swoimi oraz Toli i Tolka ;) wrażeniami.

Po jednej z wizyt u zaprzyjaźnionej groomerki, którą odwiedzamy systematycznie przeważnie z Tolkiem,  zachwyciłam się zapachem mojego psiaka. Zapytałam z ciekawości, co zastosowała po kąpieli na niemiły zapach mojego psa? I wtedy, groomerka pokazała mi baniak WildWash i zarekomendowała mi skorzystanie z perfum, nowości wprowadzonej przez WildWash w Polsce. 

Ja jednak miałam obawy co do stosowania perfum, ponieważ moje psy to psy myśliwskie charakteryzujące się ogromnie wyczulonym węchem. Potrafią one każdy zapach rozłożyć na czynniki pierwsze i każdy z nich rozpoznać osobno. Z tym faktem wiązała się moja obawa dotycząca stosowania perfum. Bałam się ich potencjalnie drażniącego działania na moje psy.

No jak z tymi obawami dalej było?

Po raz kolejny nie zawiodłam się na kosmetykach WildWash, a  perfumy używam jako końcowy etap kąpieli. Nie tylko nadały Toli i Tolkowi znakomity zapach, ale także, wbrew moim obawom, absolutnie nie zadziałały drażniąco. Zupełnie im nie przeszkadzały!

Przekonałam się, że cechą charakterystyczną perfum WildWash jest wyrazisty, a jednocześnie przyjazny dla zwierzęcia zapach. Przetestowałam już perfumy nr 2 WildWash Pro Perfume zapach nr 2 i perfumy nr 3  WildWash Pro Perfume zapach nr 3

 WildWash oprócz perfum ma w swojej ofercie mgiełki zapachowe. Czy miała Pani okazję korzystać z nich??

 Tak, mgiełki pełnią dla Toli i Tolka funkcję odświeżenia między kąpielami. One również nie wpływają negatywnie na wrażliwość zmysłu węchu i nie zakłócają odbierania świata. W mojej ocenie są idealne zarówno dla szorstkowłosego Tolka jak i Toli, która posiada dłuższą, gładką, sierść. Ja akurat korzystam z mgiełki WildWash orzeźwiającym zapachu WildWash : WildWash Pet Smell Fresh Fragrance Mgielka o orzezwiajacym zapachu, ale wiem, że druga mgiełka dostępna w ofercie WildWash o słodkim zapachu jest równie przyjemna i skuteczna: WildWash Pet Smell Sweet Fragrance Mgielka o slodkim zapachu

Pani Kamilo, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami doświadczeniem i opinią dotycząca stosowania naturalnych kosmetyków WildWash. Cieszy nas ona niezmiernie!!!

P.S. Szanowni klienci, jeśli chcielibyście na łamach naszego bloga podzielić się doświadczeniami z używania naturalnych produktów WildWash , napiszcie do nas : info@wildwash.pl  

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 250 zł
Darmowa dostawa (Paczkomaty) już od 250,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium