DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA KOSMETYKI NATURALNE?

Szampony zawierające chemikalia, poza właściwościami myjącymi, mogą niestety wysuszać skórę, wywoływać swędzenie i łuszczenie, a dodatkowo osłabić jakość włosów naszych pupili i pozbawić ich odpowiedniej wilgoci oraz połysku.

Powinniśmy pamiętać, że psy i koty nie są w stanie samodzielnie się myć! To my, opiekunowie, myjemy nasze czworonogi i każdy produkt stosowany na naszych zwierzętach domowych ma również kontakt z naszą skórą.

Tanie, chemiczne szampony dla zwierząt domowych wyrządzają również ogromne szkody ich właścicielom. Można to udowodnić, patrząc np. na profesjonalistów, tj. Groomerów, którzy potrafią myć nawet do 12 psów dziennie. Wielu groomerów, stosujących szampony chemiczne, cierpi na różne schorzenia skórne, takie jak zaczerwienienie, ból, popękana skóra na dłoniach oraz łagodne lub umiarkowane, aż do ciężkiego zapalenie skóry. Wszystkim, którzy już mają problemy skórne rąk związane z kąpaniem pupili w chemicznych szamponach gwarantujemy, że dolegliwości te, albo całkowicie się rozwiążą, albo wystąpi wyraźna poprawa stanu skóry w przypadku stosowania naturalnych szamponów WildWash zamiast szamponów chemicznych.

Podczas, gdy uszkodzenia rąk groomerów są tylko jednym z objawów urazów zewnętrznych spowodowanych przez szampony chemiczne, toksyny powszechnie występujące w wielu szamponach dla zwierząt domowych mogą również powodować szereg innych problemów. Chemiczne produkty wytwarzane przez człowieka zaburzają delikatną równowagę naszego świata i powodują zakłócenia i zanieczyszczenia naszego środowiska. Ma to znaczny wpływ na nas samych i na nasze zwierzęta. Gwarantujemy, że produkty WildWash są bezpieczne w użyciu dla Ciebie, Twojej rodziny, zwierząt domowych i świata, w którym mieszkasz.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 250 zł
Darmowa dostawa (Paczkomaty) już od 250,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium