Historia WildWash

WildWash stworzony został w Wielkiej Brytanii przez pasjonatów zwierząt Andrew i Jane Cooper. Ponad dziesięć lat temu, ta właśnie pasja do zwierząt domowych doprowadziła ich do otwarcia sklepiku i spa dla zwierząt, a miłość do zwierząt i środowiska naturalnego w którym żyjemy, zainspirowała ich do stworzenia właśnie WildWash.

WildWash został opracowany w celu zaspokojenia rzeczywistej potrzeby rynku dla prawdziwie naturalnych szamponów i kosmetyków dla zwierząt domowych. Jako profesjonaliści, Andrew i Jane spędzili wile lat cierpliwie pracując i rozwijając naturalną linię domowych szamponów i kosmetyków dla zwierząt, które uważamy za najlepsze na świecie.

Andrew i Jane współpracowali z wieloma profesjonalistami z dziedziny pielęgnacji zwierząt domowych, szukali rad oraz opinii najlepszych z nich.  Określili dokładnie, co jest wymagane w ramach asortymentu kosmetyków dla zwierząt, aby były one ostatecznymi i doskonałymi produktami do pielęgnacji zwierząt zarówno z perspektywy profesjonalisty, właściciela, jak i samego zwierzęcia tj. perspektywy psa, kota lub konia, a także środowiska. Mieli jasną wizję, aby szampon dla zwierząt, który chcieli produkować, był tak dobry pod każdym względem, jak produkty kosmetyczne najwyższej jakości, jakie produkowane są dla ludzi.

Produkty Wildwash zostały zaakceptowane przez uznaną, niezależną organizację aptekarską odpowiedzialną za ocenę najlepszych produktów kosmetycznych dla ludzi, jakie kiedykolwiek wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Koncept produktów Wildwash przyjęto z pasją, co jest bardzo ważne we wrażliwym i dobrze poinformowanym środowisku producentów kosmetyków naturalnych, gdzie poszczególne składniki produktów są nadal ręcznie mieszane. Różnorodna i holistyczna mieszanki roślin i olejków eterycznych zostały tak połączone aby finalnie stworzyć szampony i kosmetyki WildWash.

Na uwagę zasługuje niesamowity perfumiarz Wildwash, uznany za jednego z dziesięciu najlepszych perfumiarzy na świecie, który stworzył najbardziej złożone i piękne zapachy, które komplementują i wzmacniają każdy konkretny szampon i zapach.

Nasze szampony i pozostałe produkty są wytwarzane wyłącznie w Anglii i nie zawierają absolutnie żadnych parabenów, ftalanów, fosforanów, siarczanów, produktów petrochemicznych lub PEG. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach i, co równie ważne, żaden z surowych składników używanych do wytwarzania naszych produktów nie był testowany na zwierzętach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Sklep internetowy Shoper Premium