Jak kupować?

Zakupy w sklepie internetowym Wildwash.pl

 

Zakupów w sklepie internetowym Wildwash.pl można dokonywać:


  1. Jako zalogowany (opcja rekomendowana)już uprzednio użytkownik serwisu – co następuje po dokonaniu pełnej rejestracji przez użytkownika serwisu (bez konieczności dokonania samego zakupu), a wówczas, podczas dokonywania zakupu lub kolejnych zakupów wystarczy, że użytkownik (Klient) poda login i hasło, a jego dane adresowe zostaną automatycznie wypełnione w formularzu Zamówienia lub

  2. Bez rejestracji- w tym przypadku nie jest wymagana pełna rejestracja w sklepie internetowym, wystarczy że użytkownik (Klient) poda dane wymagane do realizacji jego Zamówienia (wówczas informacje o Kliencie nie są zapisywane w bazie danych sklepu).

 

Jak zarejestrować się w sklepie internetowym Wildwash.pl ?


Rejestracja jest bardzo prosta, należy wejść na stronę przeznaczoną do rejestracji i podać swój adres e-mail oraz hasło do konta.

Pozostałe dane Klienta (wskazane na wyświetlonej stronie) można dodać później, gdy będziecie Państwo składać swoje pierwsze zamówienie.

 

Korzyści z rejestracji


W wyniku rejestracji zyskają Państwo następujące przywileje dedykowane jedynie dla zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu, m.in:

  • podgląd statusu realizacji zamówień
  • podgląd historii zakupów
  • brak konieczności wprowadzania swoich danych przy kolejnych zakupach
  • możliwość uczestnictwa w aktywnościach promocyjnych dedykowanych zarejestrowanym użytkownikom

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu 😊

 

Zespół Wildwash Polska

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Sklep internetowy Shoper Premium