Pytania i odpowiedzi

Dla opiekunów PSÓW

Pyt. 1. Dlaczego powinienem stosować szampony WildWash, jeśli mogę myć zwierzaka mydłem lub szamponem dla dzieci?
Ponieważ skóra twojego pupila jest znacznie bardziej wrażliwa niż skóra ludzkiego dziecka. Produkty WildWash są zbilansowane pod względem pH, dzięki temu są wyjątkowo łagodne i doskonale pasują do skóry Twojego zwierzaka. Nie pozostawiają resztek w futrze ani nie powodują świądu, suchości czy łupieżu.

Pyt. 2. Czym WildWash różni się od innych domowych szamponów?
Szampony WildWash są całkowicie naturalne i wolne od parabenów, siarczanów, fosforanów, ftalanów, produktów petrochemicznych, PEG, tłuszczów zwierzęcych i olejków palmowych. Wszystkie składniki produktów WildWash są przeznaczone dla ludzi. Podajemy również każdy składnik na etykiecie butelki, nic nie ukrywamy. Wiemy, iż wiele produktów dla zwierząt ukrywa swoje składniki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych składników, więc chcemy, abyś je zobaczył! Wildwash jest bezpieczny dla właściciela zwierząt domowych, zwierząt domowych i środowiska.

Pyt. 3. Jak często mogę myć zwierzaka za pomocą WildWash?
Szampony WildWash wykorzystują naturalne składniki i nie zawierają ostrych chemikaliów, dzięki czemu są wystarczająco delikatne, aby używać ich tak często, jak chcesz.

Pyt. 4. Którego szamponu WildWash należy używać?
Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej, tu znajdziesz opisy produktów i szczegóły związane z ich zastosowaniem. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, napisz do nas na adres info@wildwash.pl

Pyt. 5. Jaka jest wydajność szamponów WildWash?
Nasza gama WildWash Pet jest gotowa do użycia w każdych okolicznościach. Możesz użyć i więcej szampomu i mniej w zależności od tego ile potrzebujesz, aby zapewnić zwierzęciu dobre mycie. Na przykład nasza oferta WildWash Pro jest w formie koncentratu, więc do kąpieli zwierzęcia będzie potrzebna bardzo mała ilość szamponu WildWash. Nasze butelki do mieszania WildWash zapewniają idealną szybkość rozdrabniania i ułatwiają mycie zwierzęcia. Butelka 300ml szamponu WildWash Pro powinna wystarczyć na co najmniej 10 kąpieli!

Pyt. 6. Czy szampony WildWash można stosować z produktami do zwalczania pcheł?
Tak, wszystkie nasze szampony są kompatybilne z miejscowymi preparatami na pchły. Jednak zwierzę nie powinno kąpać się przez 48 godzin po zastosowaniu preparatu na pchły.

Pyt. 7. Czy szampony WildWash odstraszają pchły?
Tak, wszystkie nasze szampony zawierają Neem, który jest naturalnym środkiem odstraszającym pchły, a regularne mycie włosów pupila powinno pomóc w utrzymaniu pcheł na dystans. Szczególnie skuteczny jest nasz szampon który zawiera słodką pomarańczę i mandarynkę; szampon z cytryną i limonką oraz nasz szampon do głębokiego mycia i dezodoryzacji, który zawiera miętę i trawę cytrynową.

Pyt. 8. Czy mogę bezpiecznie stosować szampony WildWash u mojego nowego szczeniaka?
Tak, wszystkie nasze szampony nie podrażniają oczu i mogą być stosowane u szczeniąt w wieku od 6 tygodni.

Pyt. 9. Czy mogę używać szamponu WildWash na innych moich zwierzakach, nie tylko na psach i kotach?
Tak, WildWash jest bezpieczny i na tyle delikatny, aby można go było stosować u wszystkich zwierząt domowych.

Dla opiekunów KOTÓW

Pyt. 1. Jak często mogę myć mojego kota?

Wszystkie produkty WildWash są zbilansowane pod względem pH, aby idealnie pasowały do skóry Twojego kota i są wystarczająco delikatne, aby używać ich tak często, jak chcesz.

Pyt. 2. Czy mogę używać wszystkich szamponów WildWash do pielęgnacji mojego kota?

Zalecamy użycie naszego szamponu WildWash Pro dla wrażliwych szczeniąt, kotów i kociąt jako naszego ogólnego szamponu dla kota lub naszego szamponu WildWash dla zwierząt domowych z kocimiętką. Szampony polecane kotom nie zawierają żadnych pachnących olejków eterycznych, ponieważ niektóre koty mogą być bardzo wrażliwe na inne zapachy - nawet te, które my, ludzie uważamy za miłe! Jednak nie ma powodu, dla którego nie można używać większości naszych szamponów z powyższymi wyjątkami. Nie zalecamy również do pielęgnacji kota stosowania kosmetyków z cytrusami , ponieważ pewien odsetek kotów może być na nie uczulony. Z tego powodu sugerujemy, aby nie używać naszego szamponu do ciemnych lub tłustych włosów, który zawiera słodką pomarańczę i mandarynkę, szamponu do jasnych, kolorowych włosów, który zawiera cytrynę i limonkę oraz naszego szamponu nr 2 zawierającego perfumy i grejpfrut.

Pyt.3. Czy produkt WildWash jest bezpieczny w użyciu dla mojego młodego kotka?

Tak, WildWash jest wystarczająco delikatny, aby można go było stosować u kociąt w wieku nawet 6 tygodni. Ponieważ kocięta mogą być szczególnie wrażliwe na zapachy, w przypadku bardzo młodych kotków, zalecamy używanie tylko naszego szamponu do delikatnych włosów. 

Pyt.4. Mój przyjaciel jest uczulony na mojego kota, czy kąpiel szamponem WildWash może pomoc?

Tak, zdecydowanie. Większość reakcji alergicznych między człowiekiem a kotem pochodzi z resztkowej śliny i łupieżu w futrze kota. Zastosowanie Szamponu Wildwash  dla kota oraz całkowite odkurzenie domu zdecydowanie pomoże w usunięciu alergenów. Jesteśmy pewni, że występowanie wszelkich alergenów zostanie po kąpieli i odkurzaniu znacznie zmniejszone.

Pyt.5. Czy mogę stosować szampon WildWash w połączeniu z miejscowymi preparatami na pchły?Tak, wszystkie produkty WildWash są kompatybilne z miejscowymi preparatami na pchły. Ważne, aby nie kąpać kota do 48 godzin po zastosowaniu preparatu na pchły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Sklep internetowy Shoper Premium