Sezon Kleszczowo - insektowy

Kleszcze i inne insekty mogą zagrażać zdrowiu i życiu naszych zwierzaków. Średnio, już co trzeci kleszcz może być nosicielem groźnych bakterii wywołujących takie choroby jak np. borelioza, erlichioza czy babeszjoza. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym naturalnym preparatem WildWash spray odstraszającym owady, kleszcze i inne insekty oraz specjalistycznym szamponem WldWash przeciw pchłom i kleszczom: 

http://wildwash.pl/pl/p/WildWash-Preparat-przeciw-pchlom-i-pasozytom-dla-psow-i-koni-300-ml/84

https://wildwash.pl/pl/p/WildWash-Pet-Flea-Off-Shampoo%2C-szampon-przeciw-pchlom-250-ml/67

Do tych produktów WildWash wybrano składniki z czterech kontynentów, które zostały określone jako najbardziej skuteczne środki odstraszające owady w swoim kraju pochodzenia. Łącząc je ze sobą, stworzyliśmy skuteczny, naturalny preparat przeciw pchłom i pasożytom dla psów i koni (spray). Rewolucyjna mieszanka ziół i roślin zawiera składniki takie jak lawenda, mięta pieprzowa, trawa cytrynowa, skrzyp które skutecznie pomagają odstraszyć pchły, muchy, roztocza i kleszcze.

Jak stosować szampon oraz spray Wildwash, by zmaksymalizować ochronę zwierzęcia przed kleszczem?

Rekomendujemy regularną kąpiel z użyciem szamponu WildWash oraz psikanie sprayem WildWash w miejsca wrażliwe na złapanie nieproszonych gości przed każdym wyjściem na spacer! Preparat Wildwash jest całkowicie naturalny i nie zawiera chemii -  działa jedynie odstraszająco na insekty bez ich zabijania i jest całkowicie bezpieczny dla naszego pupila, dlatego śmiało można i należy go stosować za każdym razem, kiedy wybieramy się z pupilem na spacer. 

Pamiętajmy też, żeby po każdym powrocie ze spaceru, dokładnie obejrzeć pupila we wszystkich tych miejscach, gdzie kleszcz może się pojawić (zwłaszcza pachwiny i podbrzusze) i jeśli tylko zauważymy insekta, należy go usunąć pensetą lub specjalistycznymi szczypcami do usuwania kleszczy. Miejsce po usuniętym kleszczu należy zdezynfekować, najlepiej jodyną. Jeżeli nie umiemy usuwać kleszczy samodzielnie, to najlepiej skorzystać z fachowej pomocy i udać się z pupilem do lekarza weterynarii. 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 250 zł
Darmowa dostawa (Paczkomaty) już od 250,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium